آیین افتتاحیه‌ی هشتمین جشنواره‌ی مردمی فیلم عمار در آذربایجان‌شرقی

آیین افتتاحیه‌ی جشنواره‌ی مردمی فیلم عمار در آذربایجان شرقی همراه با تقدیر از حسن نجفی، بزرگداشت شهید جلال جعفریان و جانباز جبهه مقاومت صمد فاتح‌نژاد

آیین افتتاحیه‌ی هشتمین جشنواره‌ی مردمی فیلم عمار در آذربایجان‌شرقی با حضور مردم و اهالی فرهنگ و هنر انقلاب اسلامی برگزار می‌گردد.

 

رویکرد ویژه‌ی این دوره از جشنواره‌، پاسداشت فعالین و شهدای کارگری است. در همین راستا افتتاحیه‌ی عمار در استان، یادکردی از شهید کارگر ترور، جلال جعفریان و دیگر شهدای کارگر استان صورت خواهد داد.

 همچنین در این مراسم از سینماگر و فعال هنری، آقای حسن نجفی تجلیل به عمل خواهد آمد. ایشان از فعالین عرصه هنری از سالهای نخست انقلاب و از نسل متعهد سینماگران انقلابی است.

بخش دیگری از این مراسم نیز به تقدیر از جانباز جبهه مقاومت آقای صمد فاتح نژاد اختصاص دارد. قهرمان و شهید زنده ای که با استقامت و صبر بی بدیلش، دشمن و زخم به یادگار مانده از جبهه مقاومت را مستاصل کرده است.

 این مراسم روز شنبه 9 دی‌ماه، ساعت ۱۸ در سالن سینمای کانون جوانان بسیج تبریز واقع در خیابان حافظ، برگزار می‌شود.

گفتنی است اکران فیلم‌های برگزیده جشنواره هشتم و همچنین نشستهای جنبی جشنواره مطابق برنامه زیر طی روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه (11 تا 13 دی‌ماه) از ساعت 16 الی 20 در همین سالن انجام می‌شود.

 ستاد اکران مردمی جشنواره‌ی عمار در استان، از هنرمندان و فیلمسازان انقلابی و همچنین از عموم مردم، امت حزب‌الله وخانواده‌های معظم شهدا برای حضور در این مراسم دعوت می‌نماید.

 علاقه‌مندان جهت اکران آثار جشنواره نیز می‌توانند در حاشیه‌ی این مراسم، ثبت‌نام و آثار این دوره را دریافت نمایند و یا به دبیرخانه‌ی جشنواره‌ی مردمی فیلم عمار در استان آذربایجان شرقی، واقع در خیایان امام خمینی(ره)، روبروی مسجد سالار شهیدان، کوی شهید علی‌پور، حسینیه‌ی هنر تبریز مراجعه فرمایند.

پرونده چهار| مرحوم میرزا علی زیرک

پرونده سه| اسلامچیلار

پرونده دو| استاد اسفندیار قره باغی

پرونده یک| مربیان پرورشی

دانلود| جزوات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی


تمامی حقـوق این سـایت متعلق به دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی می باشد| tabrizjebhe@gmail.com
مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای این دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از این قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .