آیین افتتاحیه‌ی هفتمین جشنواره‌ی مردمی فیلم عمار در آذربایجان‌شرقی

 

آیین افتتاحیه‌ی جشنواره‌ی مردمی فیلم عمار در آذربایجان شرقی همراه با تقدیر از شهید اسماعیل کریمی، بانو طوبی آشپززاده و فرهاد رحیم قراملکی

 

 آیین افتتاحیه‌ی هفتمین جشنواره‌ی مردمی فیلم عمار در آذربایجان‌شرقی با حضور مردم و اهالی فرهنگ و هنر انقلاب اسلامی برگزار می‌گردد.

 رویکرد ویژه‌ی این دوره از جشنواره‌، پاسداشت شهدای جبهه‌ی مقاومت است. در همین راستا افتتاحیه‌ی عمار در استان، یادکردی از شهید هشترودی جبهه‌ی مقاومت، اسماعیل کریمی و دیگر شهدای جبهه‌ی مقاومت استان صورت خواهد داد.

 همچنین در این مراسم از بانوی انقلابی و خستگی‌ناپذیر، مادر شهید یعقوب قنبریه، خانم طوبی آشپززاده تجلیل به عمل خواهد آمد. ایشان از فعالین در مبارزه با طاغوت بوده و نقش شایانی در پشتیبانی از جنگ ایفا کرده‌اند و همچنان در پشتیبانی از رزمندگان جبهه‌ی مقاومت فعال‌اند. جلساتِ پررونق ایشان در طی سالیان بعد از انقلاب تا کنون، ظرفیتی است که ایشان برای روزهای سخت انقلاب آماده نگه داشته‌اند.

 بخش دیگری از این مراسم نیز به تقدیر از کوشش‌های دامنه‌دارِ کاریکاتوریست انقلابی، فرهاد رحیم‌قراملکی اختصاص دارد. او آثار پرتعداد و ارزشمندی در موضوعات مختلف خصوصاً در موضوع بیداری اسلامی و جهان اسلام خلق کرده است.

 این مراسم روز دوشنبه ۱۳ دی‌ماه، ساعت ۱۸ در مسجد موسی ‌بن ‌جعفر(علیه‌السلام) تبریز واقع در خیابان رسالت، شهرک رازی برگزار می‌شود.

 دبیرخانه‌ی جشنواره‌ی عمار در استان، از هنرمندان و فیلمسازان انقلابی و همچنین از عموم مردم، امت حزب‌الله وخانواده‌های معظم شهدا برای حضور در این مراسم دعوت می‌نماید.

 علاقه‌مندان جهت اکران آثار جشنواره نیز می‌توانند در حاشیه‌ی این مراسم، ثبت‌نام و آثار این دوره را دریافت نمایند و یا به دبیرخانه‌ی جشنواره‌ی مردمی فیلم عمار در استان آذربایجان شرقی، واقع در خیایان امام خمینی(قدس سره الشرف)، روبروی مسجد سالار شهیدان، کوی شهید علی‌پور، حسینیه‌ی هنر تبریز مراجعه فرمایند.

پرونده چهار| مرحوم میرزا علی زیرک

پرونده سه| اسلامچیلار

پرونده دو| استاد اسفندیار قره باغی

پرونده یک| مربیان پرورشی

دانلود| جزوات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی


تمامی حقـوق این سـایت متعلق به دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی می باشد| tabrizjebhe@gmail.com
مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای این دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از این قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .