نگاه

جبهه فرهنگی

پرونده ویژه عاشورای حسینی(ع) منتشر شد

پرونده ویژه عاشورای حسینی(ع) منتشر شد. در این پرونده طرح‌های مختلف پوستر و بنر با مضامین پیام‌های عاشورا جهت استفاده هیئات حسینی و همچنین چاپ و نصب در معابر عمومی قابل دریافت است. در ضمن، از روز اول محرم، ویژه‌نامه روزانه جهت استفاده در مراسمات عزاداری منتشر خواهد شد.

آخرین به روز رسانی شنبه, 18 مهر 1394 07:59

بازدید: 1125

فراخوان آثار هنری با موضوع «فاجعه منا»

پایگاه تامین محتوای رویدادها و مناسبت های انقلاب اسلامی ایام بمناسبت فاجعه غمبار منا فراخوان داده و در قالب های مختلف به جمع آوری آثار می پردازد. برای ارسال آثار خود در قالب‌های: شعر/ شعار/ پوستر / کاریکاتور/ پادکست / نماهنگ / موشن‌گرافی، می‌توانید تا مورخه 14 مهرماه 94 از طریق رایانامه این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید اقدام فرمایید.

آخرین به روز رسانی جمعه, 10 مهر 1394 14:39

بازدید: 1308

فراخوان پوستر «روز هشتم»‎‎

هشتم شهریور سال 1360، بی‌تردید یکی از مهم‌ترین روزهای تاریخ انقلاب اسلامی است؛ آنجا که رئیس‌جمهور و نخست‌وزیر، به همراه تعداد دیگری از مسئولین جمهوری اسلامی، در یک عملیات تروریستی، به شهادت رسیدند. این حادثه که به فاصله‌ی دو ماه از جنایت هفتم تیر صورت گرفت، به‌روشنی، منازعه‌ی تروریست‌ها و حامیانشان را با جمهوری تازه تأسیس اسلامی نشان داد.

گذر زمان و بی‌تفاوتی نیروهای انقلاب، اما غبار فراموشی بر این حادثه‌ی بزرگ نشاند؛ و مردمان ایران و جهان، با وجود اهمیت فوق‌العاده‌ی این حادثه در قیاس با حوادث مشابه جهانی، چندان‌که باید با آن آشنا نیستند. ترور رئیس‌جمهور و نخست‌وزیر یک کشور، قطعاً واقعه‌ای منحصربه‌فرد است. واقعه‌ی ترور «جان اف کندی» با گسترده‌ترین و متنوع‌ترین حجم تبلیغاتی، در همه‌ی جهان، شناخته‌شده است... محمدعلی رجایی و محمدجواد باهنر، را چه کسری از مردم می‌شناسند؟

سایت «ایام» به‌منظور معرفی هر چه دقیق‌تر این دو چهره‌ی مظلوم انقلاب اسلامی و بازخوانی افکار و اندیشه‌های آرمانی ایشان، از عموم هنرمندان، برای تولید پوستر و قطعات گرافیکی دعوت می‌نماید.

این آثار، می‌تواند مشتمل بر تصاویر و جملاتی از این دو شخصیت و درباره‌ی ایشان باشد.

علاقمندان می توانند آثار خود را تا 5 شهریور به نشانی  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  ارسال نمایند.

 

 

آخرین به روز رسانی یکشنبه, 01 شهریور 1394 09:57

بازدید: 928

مجموعه پوستر "انرژی هسته ای به درد نمی خورد؟"

یکی از خطوط اصلی حاکم بر فضای رسانه ای و نخبگانی کشور، فروکاستن انرژی هسته ای به موضوعی صرفاً سیاسی است. مدام القا می کنند که انرژی هسته ای چیزی نیست و به درد نمی خورد و ارزش این همه اصرار و مبارزه را ندارد. متاسفانه آگاهی عمومی نسبت به کارکردهای این انرژی گرانبها مناسب نیست. این پوسترها، بخشی از این کارکردها را به تصویر می کشد.

آخرین به روز رسانی پنج شنبه, 24 ارديبهشت 1394 12:24

بازدید: 1085

پرونده چهار| مرحوم میرزا علی زیرک

پرونده سه| اسلامچیلار

پرونده دو| استاد اسفندیار قره باغی

پرونده یک| مربیان پرورشی

دانلود| جزوات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی


تمامی حقـوق این سـایت متعلق به دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی می باشد| tabrizjebhe@gmail.com
مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای این دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از این قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .